Algemeen Bestuur

Douwe Brouwer – Voorzitter
voorzitter@ferwerteriisclub.nl
06-53423750

Ada Bakker – Secretariaat
secretariaat@ferwerteriisclub.nl
0518-411929

Bart van der Sloot – Penningmeester
penningmeester@ferwerteriisclub.nl
06-12828552

Albertje Stormer – Ledenadministratie
ledenadministratie@ferwerteriisclub.nl
06-43863623

Klaas Elting – Groepsplanner
groepsplanner@ferwerteriisclub.nl
06-55887434

Albertje Stormer – Clubkleding
clubkleding@ferwerteriisclub.nl
06-43863623

Jurgen Straver – Communicatie
communicatie@ferwerteriisclub.nl
06-31746496

Jan van der Wal – Natuurijszaken
06-22525040

Marten de Jong- Natuurijszaken
mdejong@anwb.nl
06-53263587

Joute Bouma- Natuurijszaken
0518-412435

Sponsorcommissie
sponsorcommissie@ferwerteriisclub.nl
06-53423750