Algemeen Bestuur

Douwe Brouwer – Voorzitter
voorzitter@ferwerteriisclub.nl
06-53423750

Ada Bakker – Secretariaat
secretariaat@ferwerteriisclub.nl
0518-411929

Bart van der Sloot – Penningmeester
penningmeester@ferwerteriisclub.nl
06-12828552

Imco Veenstra – Ledenadministratie
ledenadministratie@ferwerteriisclub.nl
06-23962883

Klaas Elting – Groepsplanner
groepsplanner@ferwerteriisclub.nl
06-55887434

Albertje Stormer – Clubkleding
clubkleding@ferwerteriisclub.nl
06-43863623

Tjeerd Boomsma – Communicatie
communicatie@ferwerteriisclub.nl
06-51785377

Mathijs Sterk – Communicatie
communicatie@ferwerteriisclub.nl
06-13033973

Rigt Struiksma – Natuurijs zaken
rigtstruiksma@ferwerteriisclub.nl
06-30883932

Jan van der Wal – Natuurijs zaken
06-22525040

Leo van der VeenNatuurijs zaken
06-46173131

Joute Bouma- Natuurijs zaken
0518-412435

Sponsorcommissie
sponsorcommissie@ferwerteriisclub.nl
06-53423750