Tijdschema en livestream clubwedstrijd zondag 13 december 2020

Zondag 13 december organiseren wij onze clubwedstrijd in coronastijl. Helaas mag er geen publiek aanwezig zijn en is het een veel korter programma dan normaal. Maar we zijn heel blij dat we in ieder geval iets kunnen organiseren. Hieronder vind je de nodige informatie.

Het tijdschema
Hieronder vind je het tijdschema van de wedstrijd. Zo kun je zien  hoe laat je aanwezig moet zijn en hoe laat je het ijs op kunt om in te rijden.

dweilschema clubwedstrijden 13 december 2020. (1)

Livestream voor de fans
Ook aan de thuisblijvers wordt gedacht. Omdat er geen toeschouwers bij wedstrijden mogen zijn, is er speciaal voor deze wedstrijd een livestream geregeld door het team van Project Outlife. Via de onderstaande links kun je morgen de prestaties van onze schaatsers bewonderen.

You Tube    of
projectoutlife.com

Loting
De loting van de ritten is op dit moment nog niet bekend. Morgen worden de ritten ingedeeld. Rond 13.00 uur zetten wij de loting op de website.

Plaats een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.