Geen trainingen door lockdown

Dag schaatsers,

Ongetwijfeld hebben jullie vandaag ook de aankondiging van de verscherpte coronamaatregelen meegekregen. Ook voor onze vereniging heeft dit helaas gevolgen.

Van de directie van de 11stedenhal hebben wij vernomen dat de ijshal per direct tot nader order haar deuren sluit voor alle activiteiten. Dat betekent dat er dus ook geen schaatstrainingen meer zijn van onze vereniging.

De verwachting is dat deze situatie ieder geval tot 19 januari 2021 zo zal blijven. Zodra er nieuwe ontwikkelingen zijn, dan zullen wij jullie daarover weer met een nieuwsflits informeren.

Langs deze weg willen wij jullie alvast fijne kerstdagen en een goede jaarwisseling wensen. Ook die zullen anders zijn dan anders. Maar laten we hopen dat we volgend jaar, als de ijshal weer open mag, weer volop kunnen genieten van de prachtige schaatssport.

Pas goed op jezelf en op elkaar!

Met vriendelijke groet,

Het bestuur van de Ferwerter Iisclub

Plaats een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.