Spannende avond voor de schaatsers

We weten dat het niet goed gaan met het coronavirus in ons land. Vanavond zal het kabinet verregaande maatregelen doorvoeren, ook voor de sport. Over de gevolgen voor het schaatsen zullen we onze leden zo snel mogelijk informeren.

Een verandering in het kabinetsbeleid heeft ook gevolgen voor de 11Stedenhal en uiteindelijk ook voor de Baancommissie 11Stedenhal. Zodra de nieuwe maatregelen bekend zijn, zal er overleg plaatsvinden óf en in welke vorm we kunnen blijven trainen en wedstrijdschaatsen. Zodra daarover in de loop van deze week meer bekend is, dan informeren wij daarover met een nieuwsflits en een nieuwsbericht, Houd je mailbox en onze website dus goed in de gaten!

Plaats een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.