Experiment voor de maandagavondtraining

De Baancommissie 11Stedenhal is op dit moment druk bezig om een goede invulling voor de trainingen van de schaatsers van 18 jaar en ouder te vinden. Voor de training van maandagavond wil de Baancommissie een bij wijze van experiment een systeem van open inschrijving hanteren.

Alle schaatsers van de Ferwerter Iisclub die op maandagavond trainen, hebben een mail ontvangen van de Baancommissie 11Stedenhal. Zij kunnen zich via deze link op Schaatsen.nl  inschrijven voor de training op het  eerste uur op maandagavond en via deze link op Schaatsen.nl voor het tweede uur op maandagavond. Er kunnen maximaal 42 schaatsers van onze club rijden tijdens de twee trainingsuren. Degene die zich als eerste aanmelden, komen daarvoor in aanmerking. Voor de inschrijving heb je relatienummer van de KNSB nodig, Als je dit niet kunt vinden, stuur dan een mail naar dhbrouwer@hotmail.com.

5 reacties

Plaats een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.