Nieuwe Website

De lancering van de nieuwe website heeft wat vertraging opgelopen; maar inmiddels is de site online op het tijdelijke adres: www.v2.ferwerteriisclub.nl. Sommige gedeelten moeten nog aangevuld worden; dat zal in de komende maanden gebeuren.
Daarom is de oude website eerst nog gewoon toegankelijk, maar deze later dit jaar offline gaan, zodat de nieuwe website kan verhuizen naar www.ferwerteriiclub.nl

Een frisse site als breed communicatieplatform voor onze leden en een podium voor de sponsoren. Daarnaast zijn we op zoek naar mensen om ons team uit te breiden. Leden of ouders die graag hun steentje bij willen dragen; door middel van foto’s en verslagen van wedstrijden en evenementen bijvoorbeeld.Wij willen Remco Tolsma en zijn team van Pronamic bedanken voor het bouwen en ontwerpen van de nieuwe site, die bovendien geschikt gemaakt is voor alle gebruikelijke mediums; smartphones, tablets, pc’s & laptops.

Veel gebruiksgemak en plezier toegewenst!

Het communicatieteam

Plaats een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.